SK EN

Spoločenská zodpovednosť

V dnešnej dobe spoločnosti a ich zamestnanci, investori a zákazníci prikladajú omnoho väčšiu dôležitosť podpore spoločnosti prostredníctvom filantropie a taktiež spoločenskej zodpovednosti (corporate social responsibility). Marián Hossa je nielen výnimočný slovenský hokejista ale i veľká osobnosť, ktorá vie na koho stranu sa má postaviť i v tejto oblasti. Dlhé roky je Marián podporovateľom podobných nadácii spájajúcich sa s jeho menom za morom a preto bolo prirodzené, že s podnikateľskými začiatkami na Slovensku má záujem tiež pomôcť komunitám, kde vyrastal.

Preto je absolútne prirodzené, že naša spoločnosť HOSS CORP je hlavným podporovateľom neziskovej organizácie Mariána a jeho brata Marcela – HOSS Heroes (Hossovi hrdinovia).

HOSS Heroes

HOSS Heroes má za cieľ v spolupráci s hlavnými podporovateľmi samotnými športovcami a Mariánovými spoločnosťami HOSS CORP a HO&PE poskytovať humanitárnu i charitatívnu činnosť ako i zlepšovať podmienky a komunitné vzťahy v oblasti podpory, výchovy a rozvoja športu mládeže na regionálnej úrovni a ďalšie aktivity.

Pre viac informácii kliknite tu: HOSS Heroes