SK EN

Investičné príležitosti

Spoločnosť HOSS CORP chce touto cestou ponúknuť partnerstvo investorom a developerom na našich projektoch a tak si vybudovať dlhodobé obojstranne výhodné profesionálne vzťahy.

Naša spoločnosť má záujem o výnimočné lokality a projekty, ktorým chceme vždy dať ďalšiu pridanú hodnotu na základe medzinárodných skúseností nášho teamu a mena nášho hlavného akcionára Mariána Hossu.

Promenade

Zriedkavá developerská príležitosť. Vízia Promenade Partnerstva je nájsť strategického partnera so skúsenosťami, prednostne nie však limitujúce, s rezidenčným/retail/hotelovým developerstvom pre naplnenie investície do jedinečného projektu v srdci historického mesta Trenčín, ktorého história siaha až do roku 179n.l.

Práve v tejto chvíli, akciová spoločnosť HOSS CORP dáva do pozornosti investorov zabezpečiť si jednu z posledných výnimočných lokalít (developerská časť projektu) na brehu rieky v samotnom centre mesta pre jedinečný komunitný projekt.

Pozemky

Ponúkame strategický pozemok pre priemyselný/logistický development pri diaľničnom privádzači z D1 / Dubnica n/V o veľkosti 48.286m2.