SK EN

Projekty

HOSS CORP je trpezlivým investorom hľadajúc výnimočné lokality pre svoje projekty. Promenade, zábava a život v mestskom štýle je jedným z prvých projektov realizovaných našou spoločnosťou.

Jeden z najlepších hokejistov nielen súčasnosti, ale určite aj histórie slovenského hokeja Marián Hossa sa rozhodol prostredníctvom jednej zo svojich spoločností zainvestovať do športového areálu v meste Trenčín. Týmto projektom by rád prispel svojou časťou k zveľaďovaniu mesta kde vyrastal a dal tak príležitosť ďalším mladým športovcom rozvíjať ich talent. Tento komplex by sa mal stať po jeho dobudovaní veľmi príjemným prostredím na adekvátnej úrovni pre organizáciu rôznych podujatí a strávenie času rodín i jednotlivcov z blízkeho aj vzdialenejšieho okolia.

HOSS Sport Center

Táto investícia v hodnote cez jeden milión euro obsahuje komplexnú rekonštrukciu a prebudovanie areálu tenisových dvorcov na multifunkčné ihriská s umelým povrchom a vybudovanie adekvátneho zázemia vrátane šatní a 81 sportbaru a reštaurácie. HOSS Sport Center Vám ponúka investíciu do seba a Vašej rodiny v príjemnom prostredí. Zdravý životný štýl neprispieva len k rodinnej pohode, ale aj k lepšej firme! Využite našu ponuku nového multifunkčného areálu v centre mesta už dnes. Tešíme sa na Vás! Viac na www.hosssportcenter.sk alebo facebooku.

Promenade

HOSS Sport Center (športový areál) a Promenade/Greenbay (pozemok pre realitný development) vytvoria jeden celok, ktorý by sa mal stať po jeho dobudovaní jedinečnou adresou na celom Považí pre zábavu a život v mestskom štýle v centre krajského mesta Trenčín. V lukratívnej lokalite umiestnený strategicky medzi dvoma mostami v tesnej blízkosti kultúrneho i administratívneho centra mesta a taktiež fakultnej nemocnice ma tento projekt všetky predispozície na úspech! Cieľom je pozdvihnutie úrovne kvality života v meste a tak prinavrátiť nášmu mestu punc Perly Považia! Viac informácii nájdete tu.

Golf & Beach

Získaním a zveľadením priľahlého záplavového územia na druhej strane hrádze v tesnom susedstve Promenade/Greenbay a HOSS Sport Center sme vylepšili a rozšírili možnosti rekreácie a športu pre občanov i návštevníkov nášho mesta. Tento projekt zelenej oázy obsahuje vybudovanie 9-jamkovej golfovej akadémie a plážového areálu, ktorý obsahuje piknikové miesta ako vylepšenie najobľúbenejších rybárskych miest, detské ihrisko, ihrisko pre plážový volejbal a futbal, kyslíkovú dráhu, ihrisko pre petang, lavičky, cestičky, odpadkové koše a samozrejme bezbariérový prístup cez hrádzu.