SK EN

Promenade

Promenade/Greenbay (www.greenbay.sk), zábava a život v mestskom štýle ponúka jedinečnú lokalitu v centre krajského mesta s tichom prostredia vidieka a vďaka komplexnému riešeniu a ponúkaným službám aj ten najmenší jednoizbový byt dáva pocit luxusného rodinného domu! V tesnej blízkosti HOSS Sport Center www.hosssportcenter.sk / www.facebook.com/hosssportcenter a len pár minút pešo od škôlky, školy, fakultnej nemocnice či administratívneho a kultúrneho centra mesta navrhli renomovaní architekti Beňuška / Topinka moderné bývanie so širokou ponukou bytov od 1-izbových až po mezonety. Prevedenie, bezpečnosť, nadlimitné parkovanie a prispôsobenie predstáv klienta interiérovými architektmi uspokojí každého nároky na kvalitu života a moderné bývanie!

 

Plánujeme pre Vás vybudovať najlepšiu adresu na Považí a prinavrátiť tak nášmu mestu punc Perly Považia! Najlepšia investícia pre Vás a Vašu rodinu! 

 

Info článok v TREND reality: http://reality.etrend.sk/komercne-nehnutelnosti/hossa-planuje-aj-byty-a-apartmany.html

 

V prípade záujmu o kúpu bytu na tejto jedinečnej adrese, dohodnite si Vašu osobnú prezentáciu nášho projektu už dnes na info@hosscorp.sk